EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

19 серпня 2019 р. Б.

Міжнародний курс «Ілля» у с. Бобрівники

З 16-18 серпня відбувся міжнародний курс «Ілля», який проводив о. Даніло Міноза (Італія), римо-католицький священник, духівник та відомий проповідник міжнародного центру «Керигма».

Близько 40 учасників цього курсу мали можливість пережити неймовірний досвід життя з Богом, разом з пророком Іллею. Господь все життя вів пророка Іллю, промовляв до нього, був поруч з ним, щоб не зустрічало його в дорозі, а Ілля був вірний Богові до останньої хвилини свого життя, був вірний Його слову,  і в кінці був взятий до неба.

В нашому житті Господь також завжди є з нами, Він веде нас, промовляє до нас. Бог є з нами навіть тоді коли ми ховаємося у глибокій «печері» свого серця, коли ми переживаємо кризу, та Він ніколи не залишає нас, і приходить у дуже ніжний та тихий спосіб, щоб промовити слово до нас. Інколи це питання звучить так як в пророка Іллі, «Що ти тут робиш»?

Були різні динаміки, сценки через які Бог в особливий спосіб торкав сердець всіх присутніх.

А в кінці всі учасники перед Словом Живого Бога, відкривши руки та серця просили і прикликали Святого Духа, щоб провадив, наповняв, промовляв та діяв у своїй силі, так як діяв в житті пророка Іллі.

Марія Григорів

Більше фото можна переглянути тут!