EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

21 квітня 2019 р. Б.

Курс «Розгоряння вогню»

У Єпархіальному реколекційному будинку спільноти «Святого Миколая» в с. Бобрівники з 19-20 квітня відбувся курс «Розгоряння вогню», який проводив, директор Школи Святого Миколая, Олесь Маргітич.

Святий Дух завжди є присутній в нашому житті. На курсі ми досвідчили, що Дух Святий торкається кожного серця і готовий діяти через кожну людину.

В перший день всі учасники мали гарну нагоду мати нічні чування перед Найсвятішими дарами, в цей особливий час ми досвідчили живу присутність Господа нашого Ісуса між нами та силу молитви.

Під час курсу присутні учасники досвідчили дотик Святого Духа, Його Любов та присутність, були наділені харизмами Святого Духа. Коли приходить Святий Дух у своїй силі всі двері наших сердець, закритостей чи невпевненості відчиняються навстіж, сумніви чи страхи зникають і залишається тільки любов, радість та віра повна сили.

Тому довірмося Духові Святому, нехай Він діє в силі в нас, відкриймо своє серце на Його благодать і тоді побачимо реальні плоди переміни нашого життя.

Марія Григорів

Більше фото можна переглянути тут!