EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

6 серпня 2018 р. Б.

Курс “Край одежі”

3–5 липня 2018р в селі Городниця, Городенківського р-н, Івано-Франківської обл., в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, з благословення отця Ігоря Ємчука відбулися реколекції: курс «Край одежі. Шлях внутрішнього зцілення». Реколекції проводили Олесь та Людмила Маргітичі. У них взяли активну участь більше ста людей.

Для членів нашої християнської спільноти така форма проголошення Божого слова була новою і захоплюючою, тому що поміж чіткими і зрозумілими лекціями реколектанти давали свідчення з особистого життя та багатого проповідницького досвіду.

Протягом цих чудових трьох днів на щирість і відкритість сердець Господь відповів потужною дією Святого Духа: відбулися фізичні зцілення, які були підтверджені свідченням зцілених людей; примиренням рідних, злагодою в сім’ях. А найбільш очевидним стало утвердження живої віри в Господа, про яке свідчили світлі обличчя та радісні очі всіх учасників. В фіналі реколекцій для наших  реколектантів і Господа лунали щирі подяки від багатьох надзвичайно задоволених людей.

Зореслава Григорів