EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

28 серпня 2017 р. Б.

Курс “Життя у повноті”

У реколекційному центрі в с. Бобрівники відбувся курс Життя у повноті, який проводили молоді проповідники Формаційної Школи Святого Миколая  Тарас Дідух, Олег Колесніченко та Христина Тимів.

Курс «Життя у повноті» є початковим євангелізаційним курсом, через який кожен присутній міг досвідчити Божу любов до себе особисто. Ця любов виливається через проповідь Слів любові. Вона є настільки великою, що може виливатись навіть через недосвідчених проповідників, які, можливо, вперше в житті стали на проповідь.

Під час трьох днів близько 27 людей мали змогу почути слова любові. Всі науки курсу «Життя у повноті» спрямовані до однієї мети – кожен учасник повинен пізнати Бога та Його любов та особисто зустрітися з Ісусом та Його Духом Святим. Цей кульмінаційний момент відбувається під час особистих молитов прийняття Ісуса Господом і Царем свого життя. Для цього потрібно відкрити своє серце та з усіх сил запрагнути «Життя у повноті», яким ми можемо жити тільки тоді, коли увійдемо у діалог любов з Отцем, Сином і Святим Духом.

Більше фотографій можна переглянути тут!