EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

27 березня 2017 р. Б.

Служителі Формаційної Школи Святого Миколая провели курс реколекцій «Авраам. Паломництво у вірі» на …….. парафії  З благословення ….. пароха… всі бажаючі мали змогу взяти участь у навчаннях та глибше зрозуміти сутність Бога і людини на прикладі батька нашої віри – Авраама. Адже віра в житті кожнго з нас – дуже динамічна, а мандрівка до обіцяної землі не є простою. Ми так само, як Авраам, переживаємо кризи віри, хочемо самі допомогти Богу виконати Його ж обітниці, і дуже часто зневірюємось. Кожен учасник побачив, що на шляху до Ханаану він не сам – поряд йде спільнота та Господь, який провадить і веде по дорозі.  Чи готовий ти зараз вирушити у цю мандрівку, чи тебе влаштовує те, що маєш, і Господні обітниці тобі не цікаві? Чи взагалі чув коли-небудь про обітниці Господа? Ці питання ставив до учасників Бог через проповідників Формаційної Школи Святого Миколая Олеся Маргітича та Тараса Дідуха.

В останній день реколекцій, в неділю, ми побачили як Господь може відкривати серця – із храму учасники виходили із переміненими обличчями і повні надії, велика кількість людей приступили до св. Тайни сповіді. Бог доторкнувся сердець, і віримо, що є особи, які відповіли «Так, Господи» під час цього курсу – за прикладом Марії та Авраама.

Дякуємо о….. за запрошення та організацію реколекцій, смачні вечері та відкрите серце, дякуємо Ісусові за Його любов та дію протягом цих трьох днів.