EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Міжнародний курс “Життя у повноті”

8-10 липня вперше в Україні відбувся євангелізаційний курс «Життя у повноті»


DSCN0142Господь дарує нове серце та прекрасну можливість для пізнання Ісуса на нашій батьківщині. Вперше на теренах України відбувся міжнародний євангелізаційний курс «Життя в повноті». На цей раз Слово Боже насправді проповідується для вбогих, тому що реколекції відбулися у тільки що введеному в експлуатацію реколекційному будинку Формаційної Школи Святого Миколая в Бучацькій єпархії, та були абсолютно безкоштовними. «Я знаю про проведення зараз багатьох курсів реколекцій, але ще ніколи не чув, щоб вони проводились безкоштовно» ― о. Євстахій Гастяк, виходець із с. Бобрівники, який теж чимало долучився до будівництва реколекційного будинку.  Цей факт виявляє надзвичайну Божу любов, адже у такий скрутний час люди особливо потребують Слова Божого.  За словами директора Формаційної Школи Святого Миколая (ФШСМ) Олеся Маргітича, Господь не тільки будує фізично реколекційний будинок, а також вже хоче будувати і перемінювати в цьому будинку наші серця. Ці слова були насправді правдивими та пророчими, тому що Ісус був з нами та дарував Святого Духа, як і обіцяв. Неможливо на папері описати те благословення для цих реколекцій. Проповідниками курсу були Карлос Матіас де Лара, який є президентом Центру “Керигма”, що в Італії (Centro Kerigma, Italia) та о. Джузепе Антосі ― духівник цього центру.  

Вже на одній із перших наук Господь почав діяти з силою. Це була наука про Божу Любов та її характеристики. Насправді мені не доводилось бачити настільки чіткого, простого та водночас глибокого навчання про Любов Божу. Після цього, звичайно, появилось бажання прийняти її і дати Богові себе любити. Цікаві динаміки, які присутні у кожній частині курсу, допомагають відкрити серця для Доброї Новини та спонукають до покаяння та зміни способу життя. «На науках було надзвичайно цікаво, тому неможливо було дрімати, незважаючи на втому. Кожне слово заставляло розум інтенсивно працювати, переосмислювати своє життя, по новому відкривати Бога» ― так свідчить п. Марія, одна із учасниць курсу. Саме тому учасники відправились додому перемінені Святим Духом. Незважаючи на те, що реколекції трохи затягнулись, ніхто не спішив від’їжджати додому. «Те, що ніхто не спішить їхати додому, є великим свідченням переміни наших сердець. Це означає, що ми хочемо довше перебувати в благодаті Божій, ставлячи проблеми цього світу на другий план» ― свідчить п. Людмила, одна із організаторів реколекцій та проповідник ФШСМ.

DSCN9915На другий день прибув наш духовний пастир ― Владика Дмитро Григорак, який відслужив Архієрейську Святу Літургію в співслужінні з: адміністратором парафії о. Русланом Винником, вихідцем з с. Бобрівники о. Євстахієм Гастяком, перекладачем на курсі о. Володимиром Кмитою. Владика вечеряв разом з нами та мав проповідь для учасників курсу, в якій подякував Ісусові за те, що перебуває між нами та хоче міняти наші серця. Присутність наслідника апостолів є особливо важливою, адже цим Бог засвідчив нашу єдність із всією Католицькою Церквою. Господь показав, що ми є важливою і незамінною частиною Тіла Христового ― Церкви, про що і було сказано у останній  науці курсу реколекцій ― «Церква», де Господь в надзвичайній благодаті показував кожному його місце в Своєму Тілі (Церкві), а також потрібність та незамінність всіх без винятку. Вкінці учасники сказали свідчення та поділились враженнями від реколекцій.

Дякуємо всім, хто долучився до проведення реколекцій своїми молитвами, працею, пожертвами, дякуємо всім учасникам курсу, проповідникам та організаторам, адже тільки перебуваючи у спільноті та спільними зусиллями можемо виконати послання Ісуса ― «Тож ідіть, і навчіть всі народи … (Мт. 28:19)».  Особливу подяку складаємо всім членам Спільноти “Святого Миколая” по цілій Україні, які ревно молилися, працювали і жертвували для того, щоб відкрити цей реколекційний будинок. Адже це ― тільки початок. Надалі подібні курси відбуватимуться в цьому будинку, в с. Бобрівники Бучацької єпархії. Реколекції і надалі відбуватимуться абсолютно безкоштовно, включаючи проживання та харчування. Від учасників вимагається тільки виявити бажання, приїхати та відкрити своє серце на Любов Ісуса.

Дідух Тарас

DSCN0156

Більше фотографій можна переглянути тут.