EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Міжнародний молодіжний курс

5-7 липня відбувся молодіжний курс “Перша зустріч з Ісусом” у  Бобрівниках

DSCN9462Формаційна Школа Святого Миколая (ФШСМ) у співпраці з Центром Керигма (Італія) започаткувала на Україні новий унікальний проект ― євангелізація молоді (від 13 до 18 років). Перші реколекції відбулися у реколекційному центрі ФШСМ у с. Бобрівники, Бучацької єпархії, з благословення правлячого єпископа КИР Дмитра Григорака. Знаково, що новий проект почався у новому, тільки що запущеному в експлуатацію реколекційному будинку. На реколекціях було більше 35 учасників із різних парафій Західної України. Проповідник ― Карлос Масіас де Лара, президент міжнародного Центру Керигма та автор цього курсу.

Перша зустріч з Ісусом ― початковий курс реколекцій і  добра нагода для кожного з дітей та молоді у простий спосіб, за допомогою ігор і цікавих динамік просто познайомитися з Ісусом, пізнати, що Він є живою особою, яка любить кожного, а особливо дітей. Це гарна нагода для кожного побачити Бога не такого, який тільки забороняє і карає, а люблячого Батька. У кульмінаційній науці курсу “Святий Дух”, коли служителі молилися за вилиття Духа Святого, можна було побачити, як ця любов міняє серця, тому що вкінці всі учасники стали однією спільнотою, і навіть не мали бажання їхати додому. Це насправді був унікальний досвід не тільки для учасників, але і для організаторів та служителів реколекцій. Можна було побачити, як сильно Господь може діяти у довірливих дитячих серцях. Вкінці учасникам були роздані анкети, в яких найчастіше зустрічалася фраза «Приїду ще».

Ці реколекції, як і всі курси реколекцій ФШСМ проводились абсолютно безкоштовно, тому дякуємо всім жертводавцям, служителям та всім хто молився за учасників та за організацію цього проекту. Дякуємо Ісусові, що сам піклується про нас та вирішує всі проблеми, які зустрічаються на шляху.

Дідух Тарас

DSCN9193

Більше фото можна переглянути тут.