EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

19 квітня 2016 р. Б.

Курс “Край одежі” у с. Троїця

DSCN8210Хочу поділитися з вами враженнями та тією Благодаттю, яку Господь щедро виливав на парафію Пресвятої Трійці з 15-17 квітня 2016 р. Б. 

Перше враження було неабияким, адже співпрацюємо з отцем деканом Василем Гояном вже більше, ніж п’ять років, але коли ми зайшли до храму, побачили величезне риштування та зовсім маленьке місце для проповідування. Господь відразу дав зрозуміти, що буде робити “капітальний ремонт” як у наших серцях, так і у серцях цієї парафії.

Перший день запам’ятався відкритістю людей на Слово Боже, яке вже перемінювало їшні серця, а також зціляло всі недуги. Під час проповіді Людмили, побачив, як Святий Дух торкається найглибших та прихованих сфер людських сердець, даючи їм надію. У наступні дні побачили спрагу не тільки парафіян, але і отця-пароха за живим спілкуванням з Богом. Під час заступницької молитви Бог вигоював і рани людей, відбулося багато зцілень, а також звільнення від злого духа.

Дякую Богові за можливість проповідувати на цій парафії, адже Бог відкрив та показав справжню “Живу парафію”, завдячуючи Його Ласці та служінню отця Василя.

Олесь Маргітич (директор ФШСМ)

DSCN8329

Можете переглянути більше фото, а також завантажити натиснувши на фотографію