EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

28 грудня 2015 р. Б.

Курс «Край одежі» у м. Городенка

городенка 822Дякую Богові за чергову можливість проповідувати разом з дружиною у чудовому храмі, який завжди переповнений «палаючими» серцями вірних, наповнений постійною молитвою та ревністю у служінні Господеві отця-декана Ігоря Левицького. Адже саме він запросив Формаційну Школу Святого Миколая для проведення курсу «Край одежі» на своїй парафії.

Бог зустрів нас у Городенці з чудовою погодою. Господь почав діяти ще перед самими навчаннями, адже зустріч ми розпочали з молитви Прослави, яку провадили о. Ігор та п. Зореслава, а також чудові скрипалі та молодь, яка з «дитячою безпосередністю» долучалася до молитви.городенка 941

У перший день ми «доторкалися» до краю плаща нашого Спасителя, опісля декілька людей уже могли засвідчити про фізичне та духовне оздоровлення. Але це був тільки початок! З кожним наступним днем церква наповнювалася спраглими серцями та силою Божого люду.

Другого дня Господь торкнувся глибших ран з нашого минулого, де ми ідентифікуючи їх змогли віддати їх Ісусові.  На завершення курсу у храмі відчувалася піднесена атмосфера, адже всі ми, і учасники і проповідники пережили неймовірну благодать прощення та милосердя.

Дякуємо о. Ігорю за відкрите серце та кожній людині, яка досвідчила безмежну зцілюючу любов нашого любого Ісуса.

Олесь Маргітич

городенка 846   городенка 919

Більше фото можна переглянути тут.