EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

20 грудня 2015 р. Б.

Край Одежі у с. Хриплин

DSCN7162Формаційна Школа Святого Миколая розпочала свою місію пролошення Слова Божого курсом реколекцій «Край одежі» у с. Хриплин, що біля м. Івано-Франківська. Реколекції проходили 18-20 грудня на запрошення  місцевого пароха о. Дмитра Кривецького та з благословення Кир Йосафата Мощича. На цей раз Ісус прийшов зі своїм зціляючим Словом в основному до старшого покоління, а якщо точніше – в основному старше покоління людей прийшли слухати Ісуса і пройти шлях внутрішнього зцілення. Науки проводили проповідники Формаційної Школи Святого Миколая Олесь і Людмила Маргітичі та Тарас Дідух.  Курс розпочався з молебню до св. Миколая, навечір’я празника якого святкували.

Пишу про реколекції крізь призму своїх вражень, можливо трохи у формі свідчення, тому що сьогодні Ісус зламав мій стереотип, щодо старших людей. Це справді була слава Божа, коли учасники реколекцій, деяким з яких було навіть за 70 р, витираючи сльози, не тільки слухали, а всім серцем переживали кожну науку, а потім  приносили свої “ключі” від закритих кімнат свого серця до стіп Ісуса. В цих кімнатах знаходились зранення багатолітньої давності. DSCN7185Дуже багато людей мали змогу вибачити своїм кривдникам, собі і Богові. Маємо також свідчення про фізичне оздоровлення, яким ділилася п. Дарія, а також велика кількість звільнень, які з часом, надіємось, будуть оголошені у формі свідченнь. Ісус насправді має силу достукатися до кожного серця, незважаючи на вік, усталені погляди і життєвий досвід особи.

Дякуємо Богові за цих людей, за їх відкриті серця, дякуємо за відкрите серце пароха о. Дмитра Кривецького, який завжди був присутній з нами у часі проведення курсу. Дякуємо також св. Миколаю, покровителю нашої Школи, який в часі свого празника заступався за всіх учасників перед Богом. Слава Господу!

Старший служитель, проповідник

Тарас Дідух

DSCN7151   DSCN7159   DSCN7161

Більше фото можна переглянути тут.