EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Людмила Маргітич

МєМаргітич Людмила Євгенівна

Проповідник Формаційної Школи Святого Миколая, старший служитель спільноти “Святого Миколая” УГКЦ

Народилася 8 червня в с. Пробіжна Чортківського р-ну, Тернопільської області. З дитинства пам`ятаю, що ми жили веселою дружньою сім`єю: я, брат, мама, тато, дідусь і бабуся і ще тітка (бабусина сестра). Духовне виховання я отримала якраз через тітку і бабцю, які вчили мене молитись, розказували про Бога. Потім, після закінчення школи, я поїхала вчитись у Херсонську область. Закінчила Бериславське педучилище. На запрошення своєї подруги приїхала в місто Івано-Франківськ, яке мені надзвичайно сподобалось. Так і залишилася жити тут. Через деякий час, з Божої волі, поступила в Прикарпатський університет на філософський факультет, по спеціальності «релігієзнавство і теологія».
Свідомо до Господа прийшла через проблеми в особистому житті, коли зрозуміла, що не все можу вирішити сама і, не все залежить тільки від мене. Зрозумівши людське безсилля, звернулася до Господа. Почала ходити на прощі, слухати духовні науки, ненаситно читати Святе Письмо.
У 2007 році, будучи на ре колекціях, саме 19 грудня у день Святого Миколая, пережила Віднову в Дусі Святому, після чого, захотіла більше і ревніше служити Господеві. У 2009 році, ми з чоловіком Олесем, заснували спільноту «Святого Миколая» у м. Івано-Франківську, паралельно, будучи євангелізаторами Школи Євангелізації Святого Андрія (ШЄСА). Бог благословив і провадить цю спільноту. А у 2012 році у м. Бучачі Тернопільської області, була заснована друга спільнота «Святого Миколая». Сворення таких спільнот має дуже важливе значення, адже, люди, які не є тільки недільними християнами, прагнуть більше і глибше пізнати Бога, формуватися Його Словом, переживати дію Бога Живого, допомагати у цьому своїм братам та сестрам по спільноті.