EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Курс “Наслідування Христа та харизма”

Курс “Наслідування Христа та харизма”

10-12 серпня 2018 р. Б.

Коротко про курс:

«І відповів їм Ісус, кажучи: «Істинно, істинно говорю вам: Не може Син нічого робити від себе самого, коли не бачить, що й Отець те саме робить. Бо що той робить, те так само й Син робить» (Йо. 5, 19).

Ця добровільна залежність Ісуса від Отця показує як смиренність, так і авторитет Ісуса. Коли ми йдемо за Ісусом, приходимо також до смирення та Його авторитету. Якщо будемо смиренно поєднані з Ісусом, ми отримуємо багато харизм в якості дарів Божих, які показують силу благословення Божого. Ми дізнаємося, що ми не можемо нічого досягти без Нього. Тільки тоді ми отримуємо благодать робити Божі діла замість того, щоб робити власні.

«Бо ми його створіння, створені у Христі Ісусі для добрих діл, які Бог уже наперед був приготував, щоб ми їх чинили» (Еф. 2, 10).

Автор курсу:

Карлос Масіас де ЛараВілібальд Зандлер

Провідник Католицького харизматичного руху, доктор теології, професор догматики, завідувач інституту систематичної теології в університеті імені Леопольда та Франца у м. Інсбрук (Австрія).

Курс триває: 20 год.

Вік учасників: з 18 років

Місце проведення:

http://school-of-st-nicholas.org/wp-content/uploads/2017/11/DSCN0139-e1516097674730.jpgЄпархіальний реколекційний будинок спільноти “Святого Миколая” с. Бобрівники, Монастириського району, Тернопільської області. 

ОБОВ’ЯЗКОВА ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ!!!  (Закінчення реєстрації 3 серпня 2018 р. Б.)

Кількість місць обмежена, поспіши зареєструватися!!!

Додаткова інформація та реєстрація за

тел. 095 39 82 755, 096 60 61 541 (Христина)

Курс проводиться БЕЗКОШТОВНО!!!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення