EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Quo vadis? Куди йдеш?

Quo vadis? Куди йдеш? – Презентація

Проєкт розрахований не для новонавернених, а для свідомих практикуючих католиків. Можливо на певному етапі духовного шляху, непомітно, зійшли з “правильної дороги”, що призвело до витворення фальшивої духовності, яка несе за собою важкі духовні наслідки.

Quo vadis? Куди йдеш? – Випуск 8: В них немає любові!?!

У католицьких колах можна почути: «У цій спільноті немає любові!» Чи знаєш Ти, що таке – Любов Божа? Чи не маєш ілюзорне уявлення про любов? Як сучасні проповідники маніпулюють любов’ю? У чому ховається велика небезпека? Відповідь на це зможеш почути у цій програмі!

Quo vadis? Куди йдеш? – Випуск 7: Цитатне християнство!?!

У католицьких колах можна почути: «Яка гарна цитата, як вона мені сьогодні підходить!» Чи не вириваємо ми зі Святого Письма цитати «вигідні» нам? Чи можливо маніпулювати Словом Божим? Для мене дороговказом є вислови святих людей, і цього достатньо! Чи є це прояв досконалої духовності, чи щось інше? У чому ховається велика небезпека? Відповідь на це зможеш почути у цій програмі!

Quo vadis? Куди йдеш? – Випуск 6: І демони нам коряться!?!

У католицьких колах можна почути: «Моя молитва настільки сильна, що демони втікають!» П’ять проявів одерживості (симптомів). Форми молитви звільнення та свідчення. Про все це у програмі! Чи є це прояв досконалої духовності, чи щось інше?

Quo vadis? Куди йдеш? – Випуск 5: Чому диявол цікавіший ніж Бог?!?

У католицьких колах можна почути: «Щось зі мною не так, піду, напевно, до екзорциста!» Чи добре розуміємо вплив диявола на наше життя? На кого більше спрямований наш погляд, на Сатану чи Бога? Чи не є Ти залежним від “молитви звільнення” та пошуку “сильніших” екзорцистів? Чи є це прояв досконалої духовності, чи щось інше? Відповідь на це зможеш почути у цій програмі!

Quo Vadis? Куди йдеш? – Випуск 4: Психолог чи духівник?!? Частина 2.

У католицьких колах можна почути: «Краще піду до психолога ніж до священика, він краще мене зрозуміє!» У цій програмі на реальних прикладах побачимо, чому вкорінені християни, католики захоплюються психологією, та чи правильно особи без медичної освіти називають себе – психотерапевтами? Чому відомі служителі та деякі священики, опанувавши ази психотерапії, не згадудть про Бога та духовні практики у своїх семінарах? Чи є це прояв досконалої духовності, чи щось інше? Відповідь на це зможеш почути у цій програмі!

Quo Vadis? Куди йдеш? – Випуск 4: Психолог чи духівник?!? Частина 1.

У католицьких колах можна почути: «Краще піду до психолога ніж до священика, він краще мене зрозуміє!» Чому вкорінені християни, католики захоплюються психологією, та чи правильно особи без медичної освіти називають себе – психотерапевтами? Чому відомі служителі та деякі священики, опанувавши ази психотерапії, не згадудть про Бога та духовні практики у своїх семінарах? Чи є це прояв досконалої духовності, чи щось інше? Відповідь на це зможеш почути у цій програмі!

Quo vadis? Куди йдеш? – Випуск 3: 10-ти хвилинне християнство!?!

У католицьких колах можна почути: «Можу сприймати проповідь тільки 20-ть хвилин, а далі розосереджуюся! Молюся протягом 10-ти хвилин, для мене цього достатньо!» Чи є це прояв досконалої духовності, чи щось інше? Відповідь на це зможеш почути у цій програмі!

Quo vadis? Куди йдеш? – Випуск 2: На все є воля Божа!?!

У католицьких колах можна почути: «На все, що відбувається у моєму житті є воля Божа! Нехай все так і буде!» Чи є це прояв досконалої духовності, чи щось інше? Відповідь на це зможеш почути у цій програмі!

 

Quo vadis? Куди йдеш? – Випуск 1: Вже не прошу у Бога, а тільки дякую!?!

У католицьких колах можна почути: «Я вже не прошу у Бога нічого, тільки дякую за все!» Чи є це прояв досконалої духовності, чи щось інше? Відповідь на це зможеш почути у цій програмі!