EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

13 вересня 2021 р. Б.

Йосиф та його брати

10–12 вересня відбувся курс «Йосиф» в с. Бобрівники, Тернопільської області в реколекційному будинку Святого Миколая. Його проводили Олесь та Людмила Маргітич. Учасників курсу було близько 30 осіб.

В цьому курсі учасники познайомилися з історією патріарха Йосифа, і на основі його історії життя в сім’ї, вигнання, рабства, спасіння сім’ї ми могли бачити як Господь супроводжує нас в житті у будь-яких обставинах, побачити Христа в усьому своєму житті: в сім’ї, роботі, державі, навіть у найгірших обставинах свого життя. 

Важливим у цьому курсі були 4 ключі які допомагали нам пізнати Бога через історію патріарха Йосифа:особистий, спільнотний, універсальний, Христоцентричний.
Ми досвідчили історію сім’ї Якова та які проблеми були в цій сім’ї, як часто і в наших сім’ях є непорозуміння, заздрість, непрощення, що руйнує.
Проте Господь в особі Йосифа навчає кожного з нас, як ми маємо відноситися до своїх братів, довіри до Отця навіть через випробування, тому що через Йосифа Бог врятував цілу його сім’ю, приводить цілу його сім’ю до спасіння.
Коли Йосиф постарівся він об’явив, що Господь навідається до свого народу. Ісус – останній візит Бога. Ми маємо у своєму житті розпізнати відвідини Бога до нас. Господь приходить коли нам найважче, але нам треба розпізнати час, будувати тісні відносини з Ісусом.
Марія Колесніченко
Більше фото можна переглянути тут!