EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

12 липня 2021 р. Б.

Курс “Край одежі” у с. Межигір’я
З 9 по 11 липня 2021 року у с. Межигір’я, Монастириської громади Чортківського району Тернопільської області в церкві Покрови Пресвятої Богородиці відбувся курс “Край одежі”  Формаційної  Школи Святого Миколая. Ці реколекції проходили з благословення і участю отця Миколи Катрича. Проповідниками на курсі були Юрій Савуляк та Василь Вірстюк. У цих реколекціях взяли участь близько 30 осіб.
Протягом курсу учасники мали можливість пройти шлях внутрішнього зцілення. Усвідомити, що Слово Боже може зцілити рани нашого життя. Від нас потрібно увірувати Слову Божому, змінити напрям з дороги гріха, яка веде до смерті і ступити на дорогу життя, вказаною Словом Божим, на прикладі кровоточивої жінки (Мк. 5, 25-34).
На місце жінки, яка не має свого власного імені, кожен може вписати своє ім’я. Пережити і усвідомити, що тільки Ісус може повернути справжнє життя. 
В основі курсу є чотири важливі моменти внутрішнього зцілення:
1) Визнання (бажання зцілитися).
2) Відкриття на Святого Духа.
3) Визначення ран.
4) І заключне – це прощення Богові, ближньому і собі.
В кінці представлено деякі шляхи, які допоможуть нам зцілити і змінити наше життя у Дусі. Дякую Богу за благодать і зцілення, а також учасникам курсу за серця, які  відкривали Богу.
Паньків Олег
Більше фото можна переглянути тут!