EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

7 червня 2021 р. Б.

Курс «Життя в повноті»

З 4-6 червня відбувся курс «Життя в повноті» в с. Бобрівники, Тернопільської області в реколекційному будинку Святого Миколая. Його проводили Олесь та Людмила Маргітич. Учасників курсу було близько 20. 

Темою було життя у повноті з Богом, і як це життя ми можемо досвідчити через правду Божу: любов Бога, гріх в нашому житті та Спасителя Ісуса Христа. В нашому житті ми часто чогось прагнемо, хочемо, до чогось ідемо, але задаємо собі питання коли ми це отримаємо чи будемо щасливі? І насправді в кому є наше правдиве щастя?
Перша наука була про любов Бога, те що Він полюбив кожного особистою, незмінною, безмежною любов’ю. Він є мій Творець та Отець. Чи є ми слухняні чи не послушні, чи робимо ми злі вчинки чи добрі, це не змінить любові Бога до кожного, Його любов від нас не відступить. Наша людська любов не є постійна, але може змінюватися, зникати. Тільки прийнявши правдиву любов Отця, яку Він вилив через свого Сина, ми можемо самі любити.
Друга наука була про те одне, що може нас віддалити від Бога, це гріх, гріх має силу вбити: сім’ю, стосунки, довіру, відкритість, життя. Наші прародичі згрішили, але ми в своєму житті часто чинимо з Богом так само, бунтуємося проти Його волі, хочемо чинити те, що ми хочемо, самі вирішуємо як нам жити, тим самим розриваючи дружбу з Богом, не Він зі мною, а я з Ним. Тому ми потребуємо прощення і милосердя, потребуємо примирення з Ним.
Але Господь завжди шукає і кличе де ти? Він дає спасіння навіть останньому грішнику. Ісус є мій Спаситель, і тільки визнавши це, моє життя буде у повноті, бо Він є повнота. Віддати своє життя Ісусові, довіритися до кінця, довіритися Його любові до мене, віддати життя своїх близьких, свою роботу, стосунки, мрії і плани.
Господь живий і зараз, в кінці реколекцій учасники мали можливість ділитися своїми свідченнями, що Господь уже зробив на цих реколекціях.
Дякуємо Господеві за Його реальну присутність, і що дозволив кожному зустрітися з Ним особисто.
Колесніченко Марія