EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

21 червня 2021 р. Б.

Курс «Край одежі» м. Бучач

З 18 по 20 червня 2021 року Божого у м. Бучач, в костелі “Успення Пресвятої Діви Марії” відбувся курс “Край одежі” Формаційної Школи Святого Миколая. Ці реколекції проходили з благословення та активної участі пароха костелу о. Даріуша Пєхніка. Проповідниками на курсі було подружжя Олеся та Людмили Маргітич. У цих реколекціях взяли участь близько 40 осіб.

Під час курсу кожен учасник мав можливість пройти шлях внутрішнього зцілення на Євангельському прикладі кровоточивої жінки, через усвідомлення та пережиття чотирьох головних моментів внутрішнього зцілення: визнання, що потребуємо зцілення; відкриття на Святого Духа; ідентифікацію ран; та найважливішого – Прощення Богогові, ближньому та собі без яких наше зцілення є неможливим! 

Також, всі учасники мали можливість як та кровоточива жінка торкнутися краю одежі Нашого Спаситися і особисто з Ним зустрітися, адже Господь завжди чекає на кожного із своїми розпростертими руками.

Останньою темою курсу були практичні поради як жити у світлі Божому після курсу. Ніхто із присутніх не пішов із курсу без Ласки внутрішнього зцілення та потішення від Господа!

Тимів Христина

Більше фото можна переглянути тут!