EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

28 вересня 2020 р. Б.

“Край одежі” с. Міжгір’я

Слава Ісусу Христу! З 25 по 27 вересня 2020 р. Б. у с. Міжгір’я Богородчанського району відбулися реколекції, які проводила спільнота “Св. Миколая” (під проводом Олеся та Людмили Маргітич).

Я, що є парохом цієї парафії хотів би висловити вдячність цій спільноті. Реколекції або так званий курс називався “Край одежі” (мова йде про жінку, яка хворіла на кровотечу і своїм дотиком до краю одежі Ісуса отримала своє зцілення).

Ми всі немов та кровоточива жінка, ми всі немов ті паралітики, які потребують “свого” зцілення. Але мова буде йти перш за все про зцілення духовне, адже каже Христос “Шукайте перше Царство Боже та його справедливість, а все те вам докладеться” (Мт. 6, 33).

Курс спонукає нас замислитись над своїм життям, переглянути своє життя заново. Наше життя наповнене великою кількістю ран, які ми отримали в силу певних обставин. І тільки Ісус, як правдива Боголюдина може їх зцілити. Все, що нам залишається це бути відкритим на це зцілення і довіритись Йому, довіряти це значить мати міцну віру, що Він це неодмінно зробить.

о. Олег Жилавий

Більше фото можна переглянути тут!