EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

30 березня 2016 р. Б,

Курс “Край одежі” у м. Івано-Франківську

DSCN7997Наступне місце, куди Ісус захотів завітати із своїми ласками прощення і внутрішнього зцілення є храм Зіслання Святого Духа в Івано-Франківську. Саме тут Господь діяв у серцях людей під час курсу «Край одежі» з 24 по 26 березня 2016 р. Б. з благословення пароха о. Віталія Дем’нця.  Ці реколекції були особливі, тому що в останній день реколекцій з нами був присутній сам покровитель нашої спільноти ― святий Миколай, мощі якого були принесені в храм з ініціативи пароха храму.

Перед початком реколекцій вже було зрозуміло, що курс повинен бути дуже сильним та Господь буде діяти, оскільки відразу появилось багато перешкод. Спочатку захворіла Христинка, яка відповідає за технічне служіння. В сам день початку реколекцій у Олеся Маргітича, проповідника курсу піднялась температура до 39, в зв’язку з чим протягом курсу він змушений був залишатися вдома. На момент закінчення реколекцій хворою вже була проповідник Людмила Маргітич. Але Господь є вищий від будь-яких перешкод, тому реколекції успішно відбулися, і то відбулися з великим помазанням Духа Святого. Найперші плоди можна було бачити вже відразу ― велика кількість учасників реколекцій приступила до Тайни Сповіді. Господь насправді діяв із силою, і багато учасників, які взяли участь у науках, зробили крок назустріч Ісусові та Його зцілюючій любові ― крок прощення собі та ближнім.

Дякуємо Господу за Його ласки, за відкриті серця учасників, дякуємо нашому покровителю за заступництво перед Ісусом. Особливо висловлюємо подяку пароху храму Зіслання Святого Духа о. Віталію Дем’янцю за проявлену ініціативу щодо проведення реколекцій на цій парафії, а також о. Арсену Панчаку та о. Василю Сливоцькому, які перебували та молилися разом з нами.

Тарас Дідух (проповідник)

DSCN7896

Можете переглянути більше фото, а також завантажити натиснувши на фотографію.